Login
LOGIN

Polski
 • Česky
 • Slovenština
 • English
 • Hungary
 • USA
PLN
0
0 Koszyk jest pusty
O nas

O nas

Przejmujemy odpowiedzialność za Twoje IT

Od 2006 roku bierzemy odpowiedzialność za Twoje IT. Koncentrujemy się przede wszystkim na technologii serwerowej i usługach w chmurze. Jesteśmy integratorem technologii serwerów Rack Supermicro, ASUS i ASRock oraz dystrybutorem technologii nieblokowanych przez producentów takich jak TYAN i Gigabyte w Czechach, Słowacji, Polsce, Węgrzech i USA. Nie tylko te partnerstwa, ale także nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze i zarządzaniu technologiami informatycznymi pozwalają nam świadczyć outsourcing IT. Dbamy o IT naszych klientów z sektora prywatnego i publicznego w całej Europie. W Rožnovie pod Radhoštěm wybudowaliśmy również nowe centrum danych klasy Tier III, w którym możemy jeszcze skuteczniej zadbać o Twoje IT od A do Z.

Mamy ponad 70 pełnoetatowych pracowników i jesteśmy dostępni w kilku lokalizacjach, w tym w Pradze, Rožnovie pod Radhoštěm, Katowicach, Trnavie, Budapeszcie i Norfolk, Virginia.


Mamy zadowolonych stałych klientów i rozwijamy się w sposób zrównoważony od kilkunastu lat.

 • Zapewniamy maksymalne wsparcie przedsprzedażowe
 • Szybka obsługa wymagań klienta
 • Dostarczanie pod klucz najnowocześniejszych rozwiązań
 • Ciągły rozwój pracowników


Dlaczego warto współpracować z firmą ANAFRA?

 1. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie i zaufanie
  1. Dostarczamy ponad 1000 serwerów fizycznych rocznie
  2. Zapewniamy rozszerzone gwarancje z dostępnością 24/7 na ponad 1000 serwerach.
  3. Obsługujemy ponad 5 000 klientów na naszej infrastrukturze chmurowej
  4. Opiekujemy się ponad 3 000 TB danych klientów
 2. Zawsze masz do kogo się zwrócić
 3. Rozpoznajemy Twoje potrzeby i projektujemy odpowiednie rozwiązanie
 4. Jesteśmy integratorem systemów technologii serwerów Rack Supermicro, ASUS i ASRock
 5. Od dawna budujemy silne wewnętrzne zasoby i know-how.
 6. Uruchamiamy własną infrastrukturę chmurową na naszym sprzęcie
 7. Nie boimy się niestandardowych rozwiązań i specyficznych wdrożeń usług hostingowych
 8. Jesteśmy dumni z terminowego i jakościowego rozpatrywania wszystkich wniosków
 9. Stale rozwijamy naszych pracowników i dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i usługi.
 10. Spełniamy wymagające potrzeby klientów z całej Europy i świata

Możesz znaleźć naszych klientów na całym świecie

 


Nowoczesne Data Center

Wszystkie nasze technologie znajdują się w nowoczesnych Data Centrach w Pradze i Brnie. Są one zasilane z niezależnych gałęzi elektrycznych, a nawet w mało prawdopodobnym przypadku przerwy w zasilaniu, wszystkie potrzeby energetyczne są pokrywane przez potężne baterie rezerwowe i generatory silników Diesla, zapewniające minimum 24-godzinną pracę bez żadnej interwencji zewnętrznej. Centra mają stałą temperaturę pracy, co zapewnia profesjonalny system klimatyzacji. Stosuje się kilka niezależnych obwodów chłodzących, które można uzupełnić o zewnętrzne moduły chłodzące. Idealna technologia chłodzenia opiera się na ciepłym i zimnym systemie korytarzy.


Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo serwerów zapewniają zamknięte szafy rack jak również ograniczony fizycznie dostęp do serwerowni. Wszystkie pomieszczenia są monitorowane przez system kamer non-stop. W przypadku pożaru pomieszczenia są chronione przez gazowe gaszenie pożaru FM-200. Jeśli pojawi się problem techniczny, możesz natychmiast skontaktować się z pomocą techniczną, która znajduje się bezpośrednio w serwerowniach. Łączność jest zapewniona przez kilka łączy zarówno zagranicę, jak i do węzłów NIX i SIX. Całą łączność zapewnia technologia CISCO, światowy lider w branży.


Monitorowanie statusu centrum danych

Aby zapewnić bezproblemowe i niezawodne działanie, konieczne jest ciągłe monitorowanie Data Centra. Stale monitorujemy dostępność, obciążenie ruchem w sieci, procesor, pamięć, temperaturę sprzętu, stan dysku twardego i inne ważne parametry. Te informacje umożliwiają nam zapobieganie problemom i pomagają zmaksymalizować dostępność naszych usług. Najważniejszą częścią każdej usługi są dane. Przechowamy Twoje dane bezpiecznie, tzw. backup danych będzie wykonywany nawet kilka razy dziennie, w zależności od ich krytyczności.