Login
LOGIN

Polski
  • Česky
  • Slovenština
  • English
  • Hungary
  • USA
PLN
0
0 Koszyk jest pusty
Referencje

Referencje

Od 2006 roku przyjęliśmy odpowiedzialność za kilka naprawdę ciekawych projektów. Ciężko pracujemy, aby odróżnić się od firm, które tylko "odsprzedają" poszczególne komponenty i dać naszym klientom najlepsze wsparcie przed i po sprzedaży. Jesteśmy partnerem naszych klientów, który dba o ich IT od A do Z. Czy to Supermicro, ASUS, ASRock Rack, TYAN lub inne technologie serwerowe, usługi serwerowe i chmurowe, zarządzanie IT, rozwój oprogramowania na zamówienie lub wdrożenie ERP HELIOS iNuvio, jesteśmy właściwym wyborem dla wielu zadowolonych klientów zarówno w Czechach, jak i za granicą. Rocznie dostarczamy  tysiące zmontowanych i uruchomionych  serwerów do osiemdziesięciu krajów świata.

Uważamy się za ekspertów z cennym doświadczeniem w dziedzinie technologii informatycznych, a to oznacza dla nas zobowiązania, które zawsze chcemy wypełnić dla naszych klientów w sposób maksymalnie satysfakcjonujący.

 

Co oferujemy?

pomoc w zaprojektowaniu konkretnego, dopasowanego do potrzeb rozwiązania (pre-sales support)
profesjonalne wdrożenie, w tym powiązane wsparcie techniczne
szeroki zakres gwarancji i usług NBD
wsparcie posprzedażowe
programy lojalnościowe i ceny dystrybutorów dla stałych klientów
wysoko dostępne usługi w chmurze i obsługa serwerów dedykowanych
Wdrożenie systemu ERP HELIOS iNuvio
Outsourcing IT i kompleksowe zarządzanie IT
Rozwój oprogramowania i stron internetowych na zamówienie
Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu niektórych z naszych wieloletnich, zadowolonych klientów. Teraz wszystko zależy od Ciebie, zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o ANAFRA.


Spolupracujeme s:

Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta Univerzita Karlova v Praze, Matematicko-fyzikální fakulta Jagiellonian University in Kraków Jagiellonian University in Kraków T-Mobile T-Mobile Cesnet Cesnet

České vysoké učení technické v Praze České vysoké učení technické v Praze Česká televize Česká televize Slovenská produkčná, a.s. (JOJ televize) Slovenská produkčná, a.s. (JOJ televize) ESET, spol. s r.o. ESET, spol. s r.o.

Intel Corporation Intel Corporation Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o. Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o. Univerzita Komenského v Bratislave Univerzita Komenského v Bratislave Hlavní město Praha Hlavní město Praha