Toshiba 3.5" 6TB SAS 12Gb/s 7.2K RPM 256MiB 512E - MG08SDA600E
Pojemność: 6000 Format: 3,5" RPM: 7200 RPM Interfejs: SAS3 Pamięć podręczna: 256 MB
Jesteś zainteresowany zakupem większej ilości sztuk? Poproś o indywidualną ofertę B2B na ten produkt.
Kod towaru | 226.158106 |
---|---|
Part number | MG08SDA600E |
EAN | 8592978324902 |
Supermicro Part No. | HDD-A6000-MG08SDA600E |
Producent | Kioxia |
Dostępność |
Na stanie 0 szt.
Opcje magazynowe i dostawy
Dostawa na terenie Polski Piątek 14. 3. najpóźniej Poniedziałek 7. 4. Firma spedycyjna w Europie Poniedziałek 10. 3. najpóźniej Piątek 14. 3. |
Magazyn zewnętrzny | Na stanie 2 szt. |
Gwarancja | 24 miesięcy |
Waga | 0.6 kg |
Cena zawiera wszystkie obowiązujące opłaty |
Szczegółowe informacje
HDD
Tradycyjne napędy obrotowe lub talerzowe są idealne do aplikacji, w których najważniejszą rolę odgrywa maksymalna przystępność cenowa i wysoka wydajność. Należą do nich na przykład cold storage,rozwiązania NAS i inne. Dyski HDD serwerowe są znacznie bardziej niezawodne w porównaniu do dysków HDD do komputerów stacjonarnych. Ponadto wiele z nich może osiągnąć wyższe prędkości odczytu i zapisu.
Kioxia
Prędkość
Kluczowym parametrem dla dysków twardych jest prędkość obrotowa talerzy, która dla dysków twardych wynosi od 5400 obr./min – 15000 obr./min (obroty na minutę). Wpływa to bezpośrednio na szybkość dysku i, oczywiście na jego cenę. W dzisiejszych czasach dyski talerzowe są coraz częściej zastępowane przez rozwiązania SSD.
7200 RPM
256 MB
Pojemność
Wykorzystanie dysku często zależy od jego pojemności. Dyski HDD o dużej pojemności służą do przechowywania i tworzenia kopii zapasowych dużych ilości danych. Dysk SSD o dużej pojemności jest przydatny na przykład w przypadkach, gdy wielu użytkowników jednocześnie pracuje z większymi ilościami danych w czasie rzeczywistym. Z drugiej strony dyski SSD, które mają małą przestrzeń dyskową, są używane głównie do systemu operacyjnego i jego szybkiego działania lub jako dysk rozruchowy lub dla hypervisor.
6000
Parametry
Typ | HDD |
---|---|
Magistrala komunikacyjna | SAS3 |
Format płyty | 3,5" |
Pojemność w GB | 6000 |
Liczba obrotów | 7200 |
Cache | 256 |
MTBF (M) | 2.0M |