Login
LOGIN

Polski
  • Česky
  • Slovenština
  • English
  • Hungary
  • USA
PLN
0
0 Koszyk jest pusty
Części PC Karty sieciowe Sieci optyczne Transceivers Supermicro AOC-TFC8-FS - Finisar FTLF8528P3BNV 8Gb FC SFP+ transceiver

Supermicro AOC-TFC8-FS - Finisar FTLF8528P3BNV 8Gb FC SFP+ transceiver

• Duplex LC connector • 50m on 50/125ìm MMF • Hot-pluggable SFP+ footprint • RoHS compliant and Lead Free • Built-in digital diagnostic functions • Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links • 850nm Oxide VCSEL laser transmitter

Kod towaru 218.150460
Part number AOC-TFC8-FS
EAN 672042120130
Producent Supermicro
Dostępność Na zamówienie
Gwarancja 24 miesięcy
Waga 0.6 kg
Cena zawiera wszystkie obowiązujące opłaty
497 PLN bez VAT
611 PLN z VAT
szt.

Szczegółowe informacje

End of Life produkt, cena je pouze informativní, připravili jsme pro Vás tyto alternativy.

Parametry

Typ karty sieciowej Optika
Szybkość karty sieciowej 10 GbE
Liczba portów 2
Magistrala komunikacyjna
Profil Transceiver

Rozwój cen



Podobne produkty

Supermicro Intel® Ethernet SFP+ SR Optics, ...

• Hot-pluggable SFP+ footprint • Supports rate selectable 1.25Gb/s or 9.95 to 10.3Gb/s bit rates • Power dissipation < 1W • RoHS 6/6 compliant (lead free) • Commercial temperature range 0°C to 70°C • Single 3.3 Vdc power supply • Max. link length 300m on 2000MHz-km MMF • Ucooled 850nm VCSEL laser • Receiver limiting electrical interface • Duplex LC connector • Built-in digital diagnostic functions
707 PLN bez VAT
870 PLN z VAT
Na stanie
Opcje magazynowe i dostawy
Odbiór osobisty - Praga
wtorek 7. 2. najpóźniej Czwartek 9. 2.
Odbiór osobisty - Rožnov pod Radhoštem
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
Kurier w Pradze
wtorek 7. 2. najpóźniej Czwartek 9. 2.
Firma transportowa w PL
wtorek 7. 2. najpóźniej Czwartek 9. 2.
Firma spedycyjna w Europie
Środa 8. 2. najpóźniej Piątek 10. 2.

Supermicro AOM-TQSFP-79EEPZ-AVG - Fiber Op ...

QSFP+ eSR4 Transceiver 300m w/ OM3, 400m w/ OM4, MPO/MMF 40GbE/10GbE Push-Pull Tab
1 630 PLN bez VAT
2 005 PLN z VAT
Na zamówienie
Opcje magazynowe i dostawy
Odbiór osobisty - Praga
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Odbiór osobisty - Rožnov pod Radhoštem
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
Firma transportowa w PL
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Firma spedycyjna w Europie
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.

Supermicro AOC-E10GSFPLR - Intel Ethernet ...

Cabling Type 1000Base-LX, 10GBase-LR Connectivity Technology Wired Data Link Protocol GigE, 10 GigE Data Transfer Rate 10 Gbps Max Transfer Distance 9.2 km Optical Wave Length 1310 nm
2 731 PLN bez VAT
3 359 PLN z VAT
Na zamówienie
Opcje magazynowe i dostawy
Odbiór osobisty - Praga
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Odbiór osobisty - Rožnov pod Radhoštem
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
Firma transportowa w PL
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Firma spedycyjna w Europie
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.

Supermicro AOC-SHFI-I1C

100Gbps link speed Single QSFP28 Connector PCI Express 3.0 x16 Standard Low-Profile Form Factor End-to-end fabric optimization Scalable, low latency MPI (less than 1µs end-to-end) High MPI message rates (160mmps) Efficient storage communication with new 8K and 10K MTUs Congestion control and QoS (with deterministic latency) Low Power Consumption Scalable to tens-of-thousands of nodes Open Fabrics Alliance (OFA) software MSI-X interrupt handling for high performance on multi-core hosts
3 971 PLN bez VAT
4 884 PLN z VAT
Na zamówienie
Opcje magazynowe i dostawy
Odbiór osobisty - Praga
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Odbiór osobisty - Rožnov pod Radhoštem
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
Firma transportowa w PL
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Firma spedycyjna w Europie
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.

Supermicro AOC-TSR-FS

• Optical transceiver • Supermicro certified • Long distance fiber applications • Compliant w/ IEEE and SFF standard
501 PLN bez VAT
616 PLN z VAT
Na zamówienie
Opcje magazynowe i dostawy
Odbiór osobisty - Praga
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Odbiór osobisty - Rožnov pod Radhoštem
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
Firma transportowa w PL
Czwartek 2. 2. najpóźniej wtorek 7. 2.
Firma spedycyjna w Europie
poniedziałek 6. 2. najpóźniej Środa 8. 2.
  1. Integrator Supermicro
  2. Osobiste podejście oraz serwery na miarę
  3. Gwarancje NBD on-site
  4. Hosting, VPS oraz infrastruktura IT
  5. Wsparcie Pre-sales & After-sales